Hiltonbet Üyelik İptali

Hiltonbet Üyelik İptali

Hiltonbet üyelik iptali için site bazı prosedürler uygular. Öncelikle üyeliğinizin iptali için müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Müşteri hizmetleri size ilk olarak üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinizi sorar. Üyeliğinizi iptal etmeniz için geçerli bir neden sunmanız gerekiyor. Eğer sebebiniz site ile alakalıysa site bu durumu düzeltmek adına insiyatif kullanabilir.

Siteyle alakalı sorununuz çözülmesine rağmen hala üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olur. Yalnız iptal işlemi sırasında bakiyenizde para bulunuyorsa iptal işlemi ile birlikte paranızda bloke olur. Paranızı bir daha çekmeniz söz konusu olamaz. Bunun için önce bakiyenizi kontrol etmelisiniz. Daha sonra müşteri hizmetleri ile bağlantı kurup üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz. Site eski üyelerine dahi kampanya ve bonuslarla ilgili mesajlar gönderebilir. Bu durum istemediğiniz bir durumsa eğer müşteri hizmetlerine mesaj bilgisi almak istemediğinizi bildirmelisiniz.

Hiltonbet Üyelik İptali ve Kayıt İşlemleri

Hiltonbet kayıt işlemleri sırasında kişisel bilgilerinizi doğru girmelisiniz. Çünkü sonrasında site size onay kodu gönderiyor. Fakat sitenin bilgilerinizin doğruluğundan şüphe etmesi halinde sizden belge talep etme hakkı bulunur. Ancak herhangi bir sorunla karşılaşılmazsa üyelik işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Üyelik işleminizin gerçekleşmesinin ardından siteye ilk yatırımınızı yapmanızla birlikte site size hoş geldin bonusu verir. Böylelikle aldığınız bonus ve yatırdığınız para ile birlikte site içerisindeki tüm oyun ve bahislerden yararlanabilirsiniz.

Sitenin bir üyesi olduğunuz andan itibaren site size herhangi bir kampanya durumunda ulaşır. Site kampanyaları size mesaj yoluyla bildirir. Şartları sağlamanız durumunda ise kampanya ve bonuslardan yararlanırsınız. Site ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bu durumu müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimini site içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sitede Sorun Yaşadığımda Ne Yapmalıyım?

Sitede herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bunu derhal müşteri hizmetleri ile paylaşmalısınız. Müşteri hizmetleri size her konuda yardımcı olacaktır. Site içerisinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sorunun nereden kaynaklandığını kısa sürede bulur ve sorununuzu çözer. Fakat düzelmeyecek bir sorun veya sizi tatmin etmeyen bir durum olduğunda siteden üyelik iptalinizi isteyebilirsiniz.

Hiltonbet üyelik iptali için de yine müşteri hizmetlerine durumu bildirmelisiniz. Siteyle ilgili durumunuzu bildirip üyelik iptal talebinde bulunmalısınız. Müşteri hizmetleri temsilcileri yapabilecekleri bir şey olup olmadığını kontrol ederler. Eğer siz de isterseniz düzeltilmesi mümkün olan durumlarda Hiltonbet durumu telafi eder. Ve siz de kaldığınız yerden üyeliğinize devam edersiniz. Ancak yine de üyeliğinizi iptal etmek isterseniz müşteri hizmetleri iptal işleminizi gerçekleştirir.